Міжнародний інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza» 2023

 • На зустріч юному митцеві

  15/01/2023

  Організаційний комітет міжнародного інтернет – конкурсу юних композиторів «Junior Impreza» оголошує про початок прийому робіт для участі у конкурсі!

  Оргкомітет конкурсу з 2021 року в рамках стратегії розвитку освітньо – креативних заходів впровадив старт нової програми «На зустріч юному митцеві». В 2023 році в доконкурсний період з 01.04 по 31.05 відбудуться в онлайн-форматі серії майстер-класів, тренінгів, зустрічей.   

  На Зустрічах слухачі матимуть змогу дізнатися більше про новинки конкурсу «Junior Impreza» та отримати відповіді на запитання  технічного і творчого характеру. Участь у заході безкоштовна.

  Майстер-класи та тренінги  – це ексклюзивна можливість для учасників та  всіх бажаючих отримати освітньо – методичні практики від провідних представників академічного музичного мистецтва України, Європи та світу, в т.ч. – членів міжнародного журі конкурсу «Junior Impreza»-2023! Для висвітлення певної тематики за групами учасників створюватимуться окремі заходи. Участь у  заході становить 90 грн. При реєстрації у двох та більше заходах діятиме пропорційна знижка. Учасники отримають електронні сертифікати.

  Заключний вебінар «Конкурс – Постскриптум” за участю членів журі та Оргкомітету, учасників та лауреатів конкурсу, а також зацікавленими сторонами – це спільне підбиття підсумків, аналіз отриманого досвіду та створення творчих планів на майбутнє для всіх учасників конкурсу, їх викладачів, а також батьків, та зацікавлених сторін у сфері академічного музичного мистецтва. Участь у заході безкоштовна.

  Мова спілкування: українська та англійська.

  Більш детальна інформація стосовно проведення заходів фестивалю «Музичні Імпрези України»-2023 та інтернет-конкурсу юних композиторів «Junior Impreza»-2023 на сайті за посиланням: www.miukraine.org  або за електронною адресою miukraine.org@gmail.com.

 • Загальні положення

  1. Міжнародний інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza» (далі – Конкурс) проводиться в рамках міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України» м. Черкаси 2023.

  2. Організатором Конкурсу є Організаційний комітет фестивалю «Музичні Імпрези України» та Національна спілка композиторів України.

  3. У Конкурсі мають право брати участь композитори будь-якої країни, народжені не раніше 15 квітня 2004 року. (В окремих випадках є виключення.)

   

   

 • Умови конкурсу

  Конкурс відбувається у 4-х номінаціях:

  1. Інструментальний твір до трьох інструментів

  2. Вокальний твір до трьох виконавців

  3. Обробка народної пісні до трьох виконавців (або трьох інструментів)

  4. Твір оригінального жанру до трьох виконавців (або трьох інструментів)

  Тривалість твору не має перевищувати 5 хвилин. В якості твору може подаватися до розгляду окрема частина циклу. Також будуть розглядатися і музичні цикли, якщо загальний хронометраж відео не перевищуватиме 5 хвилин. Учасник може подати тільки 1 твір, обираючи тільки одну з номінацій, що найбільш відповідає творчому задуму.

  Обов’язково подається твір, який не брав участь в іншому міжнародному композиторському конкурсі, ніколи не був офіційно тиражований на аудіо чи відео носіях, а також не був виставлений в публічний доступ в мережі Інтернет.

  Для участі в Конкурсі приймаються ноти в форматі PDF (набрані в нотному редакторі або якісний рукопис та відео-запис виконання цього твору за участі самого юного композитора (обов’язкова умова).

   

   

 • Умови проведення конкурсного відбору

  Конкурсант має подати до журі такі документи в електронному вигляді:

  • Анкета – заявка з
  • копія свідоцтва про народження або паспорту в цифровому форматі,
  • портретне фото в форматі JPEG,
  • ноти в форматі PDF,
  • посилання на відео-запис.

  Кінцевий термін подачі документів – 25 квітня 2023 року, 23.00.

  Конкурс проводиться у два тури. Другий тур – очний (за умови карантину може проводитися дистанційно, про що буде повідомлено додатково).

   

   

 • Оплата

  Витрати по організації та проведенню Конкурсу здійснюються за рахунок благодійних внесків:

  – 250 грн для учасників з України;

  – 20 $ – для учасників з інших країн.

  Всі благодійні внески спрямовуються в фонд міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України» на проведення проекту “Український спротив”, мета якого: підтримка духовного стану українських громадян під час війни; творча підтримка українських митців: композиторів, виконавців, які знаходяться на території України під час війни; збереження музичної спадщини України.

  Розрахунковий рахунок для благодійного внеску буде направлено на Вашу електронну пошту після отримання документів та успішного проходження першого туру – технічного відбору. Після оплати квитанцію або чек необхідно підписати (прізвище, ім`я, по-батькові конкурсанта), відсканувати або сфотографувати та відправити на електронну пошту Конкурсу: miukraine.org@gmail.com .

   

   

 • Нагороди

  Рішення журі є остаточним та оскарженню не підлягає.

  Журі має право присуджувати не всі премії, оголошувати Гран-Прі, Спеціальні номінації.

  Учасники Конкурсу отримують Дипломи переможця або учасника в своїй віковій підгрупі та пам’ятні подарунки.

  Цього року Конкурс інспірує новий спеціальний приз – Гран-Прі по кожній віковій підгрупі від юних членів журі – талановитих митців: Максиміліана Белло (Торонто, Канада), Тимофія Донця (Черкаси, Україна), Ярини та Петра Романюків (Золочів Львівської області, Україна).

  Пересилка поштою здійснюється за рахунок отримувачів.

  Також, за результатами може відбуватися додатковий Конкурс в конкурсі «Перша імпреза» для творів-переможців, які будуть відбиратися професійними виконавцями і виконуватися під час концертів міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України» .

   

 • Вікові підгрупи:

  • Наймолодша вікова група («Imprezyk») – до 8 років,
  • Молодша вікова група («Beginner») – 9-10 років,
  • Середня вікова група (I&II«Pre-junior») – 11-12,13-14,
  • Старша вікова група (I&II«Junior»)– 15-16, 17-18 років.

   

   

 • За бажанням твори-переможці будуть представлені для публічного перегляду на сайті youtube.com Junior Impreza – composition competition  та на сторінці Конкурсу в Facebook  Інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza».

  Всі лауреати конкурсів «Junior Impreza» 2017-2023 р.р. за бажанням матимуть можливість взяти участь в концертних програмах фестивалю, що буде попередньо узгоджено з організаторами. Більш докладну інформацію можна отримати по електронній пошті: miukraine.org@gmail.com

  Імена переможців будуть оголошені після офіційного підбиття підсумків роботи журі.

  Також переможцям буде надіслано лист на електронну адресу.

  Офіційне оголошення результатів конкурсу – 15 травня 2023 року.

   

   

 • Вітаємо лауреатів та всіх учасників міжнародного інтернет-конкурсу юних композиторів «Junior Impreza» - 2023! Ми щасливі оголосити результати конкурсу:

  Гран Прі
  Блізніков Єлисей
  
  Вік 8 років
  Номінація «Інструментальна музика»
  1 премія:
  Кравченко Агата (Особиста відзнака від Тетяни Бачул)
  2 премія:
  Вокіна Анна
  
  Вік 9-10 років
  Номінація «Інструментальна музика»
  1 премія
  Челканова Аліса (Особиста відзнака від Євгенії Марчук)
  2 пермія
  Головач Варвара
  Шепіль Софія
  3 премія
  Миколайчук Варвара
  Номінація «Вокальна музика»
  1 премія
  Скляренко Стефан
  
  Вік 11-12 років
  Номінація «Інструментальна музика»
  1 премія
  Осовська Вікторія (Особиста відзнака від Євгена Оркіна)
  3 премія
  Бухарова Єлизавета
  
  Вік 13-14 років
  Номінація «Інструментальна музика»
  1 премія
  Федотова Майя (Особиста відзнака від Святослава Крутикова)
  2 премія
  Коваль Альона
  Хіврич Лада
  Номінація «Вокальна музика»
  2 премія
  Бистрова Вероніка
  
  Вік 15-16 років
  Номінація «Інструментальна музика»
  1 премія:
  Романова Олександра (Особиста відзнака від Річарда Ная)
  Дерябіна Соломія (Особиста відзнака від Лариси Скринської)
  
  Всі інші учасники отримують Дипломи учасників з Відзнакою!
  
  Бажаємо подальших успіхів!